Art Bookshop Ireland

Teacht Is Déanaí

Siopa Leabhar Ealaíne na hÉireann

Teacht Is Déanaí (1250)

An tAmharc Tuaithe

€40.00

Sur La Photographie au Liban: Récits & Essais

€50.00€70.00

Dinimic an Mhargaidh Grianghraf Leabhar, Tiffany Jones

€8.00€12.00

cad iad na fréamhacha atá ag bearradh, Dorje de Burgh

€15.00

Flatten, Julia Mejnertsen

€6.00

Martina Cleary ag stánadh ar Spéir Phéinteáilte

€6.00

Cartlann Tearmainn (Dara Eagrán), Vukašin Nedeljković

€45.00

Portráid de Theach, Simon Watson

€45.00

I Drift, Alec Moore

€6.00

Céad Soicind go Meán Oíche, Daniel Breen

€6.00

F20.5, Glorija Lizde

€6.00

Tógáil Ceamaraí Déanta Baile, Lewis Bush

€10.00

Togra Measartha, Jonathan Swift

€4.00

Thar an Fill, Noel Bowler (An Chéad Eagrán)

€30.00€50.00

Photo Adventures, Jan Van Holleben agus Monte Packham

€15.00

Duine amháin, Eamonn Doyle (Sínithe)

€50.00

Ceantar Liath, Lewis Bush

€9.00

Cathair na deannaigh, Lewis Bush

€10.00

Teorainn, Lewis Bush

€10.00

Greim an Lámh a Chothaíonn Tú

€15.00€20.00

THALL Eagrán Irise 2

€20.00

Meán oíche ag an gCrosbhóthar, Cristina de Middel agus Bruno Morais (Sínithe)

€40.00

0309, Teresa Lyle (Sínithe)

€15.00€30.00

Dysfertil, Janemaria Mekoline Pedersen

€72.00

An Galar Fada: Scéalta LA, Fiona Hackett

€20.00€28.00

Paradise Lost III, Richard Gosnold

€6.00

Paradise caillte mé Richard Gosnold

€6.00

Twilight le Chéile: Portráidí na hÉireann sa Bhaile, Ruth Medjber

€28.00

Madouveh, Lewis Kenny agus Sean Cuddy

€17.00

Óid do na Mná Roimh Mise, Sibéal Riordan

€6.00

Red Illuminates, Jialin Fada

€6.00

Máthair Imirceach, Inscne Imirceach, Sally Stein

€10.00

Ná Glaoigh orm Leanbh, Joe Marner

€6.00

O, Eamonn Doyle

€55.00

Treoir Ceangal Zine, Lewis Bush

€10.00

Fáilte chuig an Óstán Santa Maria, Lewis Bush

€10.00

Saothar Folaithe, Lewis Bush

€10.00

Portráid Oifigiúil, Lewis Bush

€10.00

Gnáth Nua

€6.00

Hospes, Aodh Quigley

€6.00

Gach Scáthlán Marcáilte Le Comhartha, Charlotta Hammar

€6.00

An Cnoc, Dylan Davies

€6.00

Ó dheas ón Ailse, Steven Nestor

€6.00

Cárta Beannachta Lá breithe shona duit

€3.00

Le Cárta Beannachta Grá

€3.00

Ádh mór! Cárta Beannachta

€3.00

Go raibh maith agat! Cárta Beannachta

€3.00

Cárta Beannachta Brón orm

€3.00

Comhghairdeachas! Cárta Beannachta

€3.00

Clár Forbartha Gairmiúla

€2,400.00

Tá Aisling Iontach Ach Doiléir, Maria Kapajeva

€40.00

Garry Loughlin, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Zoe Hamill, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Wally Cassidy, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Victoria J Dean, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Steven Nestor, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Simon Burch, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Shane Lynam, 100 Radhairc ar Éire Chomhaimseartha

€1.00

Sean Hillen, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Sarah Flynn, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Ruth Connolly, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Ruby Wallis, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Rose Comiskey, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Róisín White, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Paula Alvarez, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Miriam O'Connor, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Mella Travers, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Megan Doherty, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Mandy O'Neill, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Malcolm McGettigan, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Louise Wallace, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Linda Brownlee, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Leanne Sullivan, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Kevin Griffin, 100 Radhairc ar Éire Chomhaimseartha

€1.00

Kenneth O'Halloran, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Julia Gelezova, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Johnny Savage, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Joby Hickey, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Jill Quigley, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Jamin Keogh, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Ieva Baltaduonytė, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Hugh Quigley, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Hugh O'Conor, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Gerry Blake, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

George Voronov, 100 Radhairc ar Éire Chomhaimseartha

€1.00

Gary Coyle, 100 Radhairc ar Éire Chomhaimseartha

€1.00

Frank Abruzzese, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Ellius Grace, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Dorje de Burgh, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Dejan Karin, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Declan Kelly, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

David Farrell, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Dara McGrath, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Ciarán Óg Arnold, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Caitriona Dunnett, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Bronwyn Andrews, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Becks Butler, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Aoife Giles, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Aingeal Luis Gonzalez, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Andrew Hetherington, 100 Radhairc ar Éire Chomhaimseartha

€1.00

Alisha Doody, 100 Radhairc Comhaimseartha

€1.00

Aisling McCoy, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Aidan Kelly, 100 Views of Contemporary Ireland

€1.00

Adrian Wojtas, 100 Radhairc ar Éirinn Chomhaimseartha

€1.00

Project Cleansweep, Dara McGrath

€45.00

OVER Greamán Iris

€1.00

THALL Mála Tote Dubh Iris

€20.00

OVER Geansaí Iris

€50.00

Grianghraif Teaghlaigh, Eliza Hutchinson

€28.00€40.00

Ná seasamh ar dhá chos, Clare Rae

€30.00

Iarrthóir, John Carroll

€25.00

Cárta poist “Home is Where Your Book Are”.

€1.00

Cárta poist “Home is Where Your Book Are”.

€1.00

Cárta poist “Home is Where Your Book Are”.

€1.00

Cárta poist “Home is Where Your Book Are”.

€1.00

Fragments, Guila Berto

€6.00

Eamonn Doyle

€65.00

Thar Reach, Ethna O Regan

€35.00

Matera, Bronwyn Andrews

€6.00

Táille Aighneachta do HALFONE

€10.00

Aibhneacha na Cumhachta, Alejandro Cartagena

€50.00

i, Eamonn Doyle

€400.00

AR (Clúdach Gorm), Eamonn Doyle

€200.00

Na Seomraí Gaiste, Dianne Whyte

€6.00

Nadia Kelbova, Justyna Kielbowicz

€6.00

Fulaingíonn sé lena nerves, Hue Hale

€6.00

Sliocht, Clare Steele

€6.00

Solvitur Ambulando, Benedict Hutchinson

€65.00

Cárta Poist "Home Is Where Your Book Shiopa".

€1.00

Dearbhán Bronntanais - Tionscadal na Leabharlainne

€5.00

K, Eamonn Doyle

€60.00€100.00

Metropole, Lewis Bush

€30.00

Éiginnteacht Ephemeral, Josef Kovac

€6.00

Leag síos ar a druim í, a Roisin Bán

€6.00

Síolta Ón Zú, Bryony Dunne (Sínithe)

€20.00€30.00

Staidéar Mhaigh Rois, Jamin Keogh

€6.00

Beidh Go díreach Rud Ba Mhian Leat, Sarah Cullen

€6.00

Gerry Blake isteach san fharraige

€6.00

An Fós, Helena Gouveia Monteiro

€15.00

Grianghraf Buille Eagrán 16: Briseadh Pointe

€15.00

An crann slogtha, David Farrell

€25.00€35.00

Perigee, Paul Gaffney (Sínithe)

€65.00

The Other Half Lives, Wally Cassidy

€28.00

Marrow, Jane Cummins

€6.00

Lig an ghrian ag taitneamh sa scáth, James Forde saor in aisce,

€6.00

La Resistencia, James Forde

€6.00

Cúiseanna, Cristina Gismondi

€6.00

Útlendingur, Sarah Flynn

€6.00

Príomhchathair, Ellius Grace

€6.00

Ag brionglóid ar Figiúr a hOcht, Mark McGuinness

€6.00

Gaelic Fields, Paul Carroll

€30.00

Bóthar an Rí, Kevin Griffin

€6.00

Seanfhocal, Robert Ellis

€6.00

Grianghraf Buille Eagrán 15: Coimriú

€15.00

Enda Bowe, Ag an Abhainn Mhatháin

€30.00

Deontas: Tacaigh le PhotoIreland

€2.00
AR AIS GO BARR