Art Bookshop Ireland

Teacht Is Déanaí

Siopa Leabhar Ealaíne na hÉireann

Teacht Is Déanaí (1250)

Iris DXI 60

€8.00

Conas Maireachtáil Anseo, Alisha Doody (Sínithe)

€28.00

THAR Irisleabhar Cap

€30.00

LA Vedute, Thomas Locke Hobbs

€32.00

Haven, Sem Langendijk

€38.00

Bron, Zindzi Zwietering

€30.00

Von Ort Zu Ort, Thorsten Baensch & Norbert Schöbel

€75.00

Éiceolaíocht Aisling, Ewan Telford

€45.00

Galeb, Matija Brumen

€25.00

Isteach sna Coillte, Maja Šimenc

€29.00

D'fhás rósanna ar sneachta, Vassilis Triantis

€55.00

Zeichnen wie IO, (Tim)

€15.00

Kleine Löwen, Tim G

€12.00

Conas a thiomáint, Katerina Moschou

€40.00

Márta 2019 (mí amháin), Tim G

€10.00

Moladh an Scáth, David Nissen

€55.00

7 AM, Tereza Kozinc & Klavdij Sluban

€45.00

24072020, Tim G

€6.00

ILAB, Tim G

€20.00

Tar éis na tíreolaíochta, Andrew Fedynak

€25.00

Trí Tarlú Leochaileach, Sophie Gabrielle

€40.00

Sé bhloc luaith ar bharr an bhalla, Justin Fiset

€30.00

Teorainn Líne Zero, Robert Lyons

€45.00

Cuimhneacháin, Michael Weißköppel

€39.00

XVIII Scéalta na TULCA

€18.00€20.00

Ar Ais ar Scoil, Pedro Matos agus Ricardo Passaporte

€37.00

Touch Dissolves, Yusuf Sevinçli

€39.00

Locomotion, Ipek Burçak

€16.00

Ollphéist ag fáil bháis, Eren Ileri

€44.00

A Dara buille croí, Rabea Edel

€35.00

Is Amharclann Phearsanta Mo Obair, Katerina Belkina

€40.00

Lig dom folctha a tharraingt duit, Bianca Kennedy

€25.00

Guftgu, Anshika Varma

€40.00

Roadkill, Anders Ängsvik

€48.00

Anatamaíocht de shliocht, Hanna Ljungh

€32.00

Seo Anne Olofsson, Annee Olofsson

€48.00

Súil an Tíogair, Oscar Guermouche

€38.00

Iompórtáil - Easpórtáil, Friperie, Mekhitar Garabedian

€22.00

Díreach I Chaos, Aleen Solari

€21.00

Olgaç Bozalp ag fágáil ceann eile saor in aisce,

€45.00

Epilogue, Michael Ackerman

€26.00

Spota na nDall, Julie van der Vaart

€42.00

Janus, Birthe Piontek

€40.00

Búda, Giola Cassar

€20.00

Tessie, Giola Cassar

€65.00

An Bolcán a bhrostú, Isoje Chou

€72.00

TAiG mé bogadh ar aghaidh chuig Rudaí Eile, Satoshi Nakamoto

€47.00

Díomá a mhaireann, Stefania Carlotti

€20.00

Cárta Poist Tsundoku

€1.00

Dia duit Schatz!, Martin Eberle

€49.00

Abisso, Alessio Pellicoro

€27.00

Dearmad, Billy & Ifreann

€45.00

Lizard Point '99, Luke Overin agus Jerry O'Driscoll

€25.00

Sráid Mystery, Vasantha Yogananthan

€45.00

Dust Réamh-Ordú, Atong Atem

€40.00

Dochreidte: Ag Taisteal le mo Sinsear, Lola Flash

€16.00€22.00

Tingen / Na Rudaí, Jenny Lindhe

€32.00

Buscando agus Bolivar, Pietro Paolini

€28.00

Is mise Kasten, Thomas Bachler

€24.00

IRONIC TURNS, Rainer Noebauer-Kammerer

€25.00

Bilder aus der Registratur des Nachdenkens, Hermann Stamm

€48.00

Von der Latenz der Bilder, Evelyn Richter

€25.00

Chun an Madra a Adhlacadh i gceart, Minji Yi

€36.00

Visages Gorma, Julien Boudet

€30.00

An Precipice, Tony Chirinos

€42.00

Bileog Cheat, Júlía Hermannsdóttir

€20.00€25.00

Tá sé éasca juggling, Peggy Nolan

€50.00

Mehrfamilienhaus, Alice Rekab

€40.00

Leabhar pailme

€25.00

Leaba, Caroline Tompkins

€50.00

Comharsana, Sky Wilson

€28.00

Uaimh Calypso, Stefan Karrer

€16.00

An Comh-Aireachta Feathail, Hanakam agus Schuller

€13.00

Susanne Miggitsch an suíochán a théamh

€18.00

Tá A do Allah, Sebastian Utzni

€18.00

Colláisí Grianghraf, Boris Rebetez

€32.00

Sliabh an tSalainn, Bindi Vora

€35.00€45.00

ﻋﺼﺒﻴـة BUNCH, Noura Tafeche agus Caterina Ragg

€30.00

A Silentio, Claire Laude

€40.00

Níl Tír ar bith ag Fir Oibre

€35.00

Píosa Intinne, Artsi Ifrach

€30.00

Carbóin - Faoi Bhailiúchán

€40.00

Ceann Thoir na hEorpa, Patrick Bienert

€35.00

Is Maighdean mhara mé, Alice Rosati

€30.00

Dia duit, Julie Joubert

€45.00

El Cimarrón agus su Fandango, Mara Sánchez Renero

€40.00

Quand La Ville Dort, Nordine Makhloufi

€40.00

Wolves máirseáil, Fumi Nagasaka

€40.00

Níl sé mar a bhreathnaíonn sé, Ana Segovia

€55.00

Fós Fantasy, Absalon Kirkeby

€42.00€56.00

As seo amach, Alexander Arnild Peitersen

€30.00€40.00

Frantz Fanon 1925-1961

€5.00€10.00

Aida Silvestri: Clinic Neamhsterile / Fiú Beidh sé seo Pas

€5.00€10.00

The Holding Place, Emma O'Brien

€30.00€55.00

Der Greif Eagrán 15

€19.00

Eagrán 5 Auslöser

€10.00€20.00

Auslöser eagrán 3

€10.00€20.00

Auslöser eagrán 2

€10.00€20.00

Auslöser Eagrán 1

€10.00€20.00

Grianghraif Magnum 75 Bliain, Philippe Séclier

€32.00

Le Chéile, Tuck Goh (Sínithe)

€35.00

Pictiúir ón nGairdín

€48.00

Ar ais go dtí an stua, Franck Bohbot

€70.00

An Míle Órga seo, Kavi Pujara

€50.00

Gramadach, Roseanne Lynch (Sínithe)

€57.00

Lá an Aonaigh, Suella Holland

€8.00

Diesel, Ciarán Dunbar (Sínithe)

€22.00€25.00

Coinnigh an smaoineamh sin, Johannes Langkamp

€28.00

Canúint, Felipe Romero Beltrán

€55.00

Screamh an Domhain a Athdhéanamh, Gavin Murphy

€14.00

Depravity's Rainbow, Lewis Bush

€60.00

Doiciméad Straitéise Branda Comhaimseartha, Christodoulos Makris

€13.00

D1x25 6 Bosca Vinyl, Taifeadtaí D1

€55.00

Mná ón Inside, Clara Planelles, Maria McSweeney agus Clara McSweeney

€8.00

Bunaithe Ar Fíor Scéal, Arno Brignon

€35.00€50.00

Nihilartikel, Izabela Pluta

€40.00

Seol lullaby chugam, Emma Phillips

€40.00

Cosa Rith, Srón Géar: Aistí ar Dhomhan na n-Ainmhithe

€15.00

Aghaidh le Duine: Portráidí na nEalaíontóirí le Tacita Dean, Brigitte Lacombe, agus Catherine Opie

€30.00€40.00

Go Buille an Droim, Gareth McConnell

€35.00

Ón tosaigh, Letizia Lopreiato

€6.00

Rialacha an Tí, Chris Finnegan

€6.00

Utopia, Dianne Whyte

€6.00

Áit Cosúil le Gach Eile, David Flood

€6.00

Sinne (& sé), Clare Samuel

€6.00

The Land Seen, Bob Negryn

€6.00

An Scáthán Fada, Sinéad Curran agus Jane Locke

€50.00

Temperance, Abigail O Briain

€15.00

Ceartas – Ná Go Leor, Abigail O'Brien

€15.00

Le Arán, Abigail O'Brien

€15.00

Ar ais go Benjamin, Victor Burgin

€10.00

Eamonn Doyle, DÓ

€180.00

Aisling McCoy, C19:II:XIII as Staidéir ar Am agus ar Chian

€1,033.00

Emma O'Brien, Barróg Maidin

€1,249.00

Malcolm McGettigan, Gan teideal ó Wish You Were Here

€568.00

Megan Doherty, Blondes

€795.00

Sráideanna Bhaile Átha Cliath 2012–2022, Lorcan Finnegan

€35.00

Vóta Uimh. 2, Mark Duffy (Sínithe)

€30.00

Grianghraf Éireann Lanyard

€5.00

Treoir don Duine Óg don Taispeántas, Féile PhotoIreland 2022

€0.00

THALL Eagrán Irise 3

€20.00

Mar gheall ar Brexit, Mark Duffy

€25.00

Beirt, Eamonn Doyle

€50.00

OVER Cárta Poist

€1.00

Fíoracha Sciorrtha agus Ascalaithe, Izabela Pluta (An Chéad Eagrán)

€28.00€40.00

An Dlí Dúnadh, Daniel Boyd (An Chéad Eagrán)

€40.00

Éagsúlachtaí do Lámha Troubled, Steve Carr

€25.00€40.00

Íomhánna, Dhiaga & Daonna: Ag leanúint Ulysses, Deirdre Brennan

€25.00

Ag Siúl ar an mBealach: Performing Masculinity, Pauline Cummins agus Frances Mezzetti

€25.00

Uirlisí le haghaidh conviviality, Anna Ehrenstein saor in aisce,

€25.00€38.00

Ailtireacht na Seansaireachta, Christodoulos Makris

€10.00

Cruinnigh, Niamh O'Malley

€20.00

As Bounds, Bernadette Keating

€30.00

I measc na bPiarsach: Stáit Aontaithe na nGrianghrafadóirí Óga

€15.00€50.00

Tobchumadh Línte Radhairc, Giancarlo Montes Santangelo (An Chéad Eagrán)

€19.00

Aischéimniú i dtreo an mheáin, Lewis Bush

€5.00
AR AIS GO BARR